Om oss

Captio er en ledende leverandør av videoproduksjonstjenester, både live sendinger og produksjon av ulike filmer. Vi er en av Norges største spesialister innen live video-streaming over internett (webcast) med 750 live-sendinger i året. Webcast er en av våre viktigste kompetanseområder og vårt team av produsenter har til sammen over 50 års erfaring i å distribuere live eventer over internett. Vi har også har lang erfaring med ulike typer videoproduksjon, alt fra reklamefilmer til mindre enklere filmer til bruk i sosiale medier.

Vi leverer en rekke ulike typer produksjoner i mange forskjellige miljøer. Vi produserer allmøter, pressekonferanser, produktlanseringer, kvartalspresentasjoner, konferanser, ulike eventer(underholdning, feiringer, kick-off, kundeseminarer, konserter m.m.), investordager, interne informasjonsmøter, paneldebatter med mer. Arrangementene foregår i alt fra vanlige møterom til store auditorium med opptil flere hundre deltakere i salen. Dette betyr at vi også i mange tilfeller leverer storskjermproduksjoner “lokalt” samtidig med ekstern streaming. Vi produserer arrangementer og møter både utendørs og på tilfeldige lokasjoner, alt fra kurs- og konferansesteder til hjemme hos kunder ifm f.eks. produktlanseringer.

 

 

Våre kontaktpersoner 

 

                                             

     Ola Oftedal Loennechen                                      Mette Juelsen        
E-post: Ola.Oftedal@Captio.no                 E-post: Mette.Juelsen@Captio.no
     Tlf nr: +47 476 02 738                                  Tlf nr: +47 900 17 050   

 

 

Våre videoprodusenter

                                                                    

                           

 Marius Dahlsveen                                    Frank Rønning
Marius.Dahlsveen@Captio.no                     Frank@Captio.no 
   930 34 425                                            901 18 992

                              

Endre Hagerup Bødtker                                 Håvard Njåstad
          Endre@captio.no                              Haavard.njaastad@captio.no
   984 06 804                                                    400 40 371     

    

                         

   Jan Ola Norstad                                   Daniel Sandnes 
Jan.Ola.Norstad@captio.no                    Daniel@captio.no    
    959 46 307                                           928 04 346