Om oss

Captio er en ledende leverandør av videoproduksjonstjenester, både live sendinger og produksjon av ulike filmer. Vi er en av Norges største spesialister innen live video-streaming over internett (webcast) med over 350 live-sendinger i året. Webcast er en av våre viktigste kompetanseområder og vårt team av produsenter har til sammen over 50 års erfaring i å distribuere live eventer over internett. Vi har også har lang erfaring med ulike typer videoproduksjon, alt fra reklamefilmer til mindre enklere filmer til bruk i sosiale medier.

Vi leverer en rekke ulike typer produksjoner i mange forskjellige miljøer. Vi produserer allmøter, pressekonferanser, produktlanseringer, kvartalspresentasjoner, konferanser, ulike eventer(underholdning, feiringer, kick-off, kundeseminarer, konserter m.m.), investordager, interne informasjonsmøter, paneldebatter med mer. Arrangementene foregår i alt fra vanlige møterom til store auditorium med opptil flere hundre deltakere i salen. Dette betyr at vi også i mange tilfeller leverer storskjermproduksjoner “lokalt” samtidig med ekstern streaming. Vi produserer arrangementer og møter både utendørs og på tilfeldige lokasjoner, alt fra kurs- og konferansesteder til hjemme hos kunder ifm f.eks. produktlanseringer.

 

 

Våre kontaktpersoner 

 

                                        

     Ola Oftedal Loennechen                                       Mette Juelsen        
E-post: Ola.Oftedal@Captio.no            E-post: Mette.Juelsen@Captio.no
     Tlf nr: +47 476 02 738                                  Tlf nr: +47 900 17 050   

 

 

Våre videoprodusenter

 

                                      

     Marius Dahlsveen                                      Daniel Sandnes  
E-post: Marius.Dahlsveen@Captio.no             E-post: Daniel@Captio.no
     Tlf nr: +47 930 34 425                                 Tlf nr: +47 928 04 346

                                      

  Endre Hagerup Bødtker                                     Frank Rønning    
E-post: Endre@Captio.no                           E-post: Frank@Captio.no 
     Tlf nr: +47 984 06 804                                 Tlf nr: +47 901 18 992

  

 

                          Jan Ola Norstad                                   
E-post: Jan.Ola.Norstad@Captio.no
     Tlf nr: +47 959 46 307